idea warsztatów

Warsztaty Młodej Komunikacji to połączenie zajęć teoretycznych z praktyką w pracy na prawdziwych projektach. Na zajęciach w pierwszej kolejności poznajesz podstawy współczesnej komunikacji, następnie pracujesz na prawdziwym briefie od realnego klienta.

A po wszystkim najlepsi uczestnicy otrzymają propozycję pracy w gencji lub po stronie klienta. Naprawdę tak będzie.

zobacz program na 2022

super super ale co mi to tak naprawdę da?!

Pod okiem doświadczonych i wielokrotnie nagradzanych specjalistów nauczysz się podstaw komunikacji marketingowej. Wykorzystasz to w praktyce realizując prawdziwe briefy i kampanie - od A do Z.

Poznasz swoje możliwości i smak pracy w różnych obszarach - od strategii, przez kreację, aż po koordynację projektów.

rekrutacja

co później? Później, możesz wszystko.

A na pewno masz szansę na dalszy rozwój zawodowy, czyli zatrudnienie w agencji BBDO lub dziale marketingu mBanku. Masz również możliwość współpracy przy innych projektach.

rekrutacja

partnerzy

logo mBank

mBank

Innowacyjny bank z nowoczesnym podejściem do marketingu. Idealne miejsce na start kariery w branży komunikacji marketingowej

logo czwartki social media

czwartki social media

Jedne z najpopularniejszych, cyklicznych spotkań dotyczących mediów społecznościowych, które odbywają się od ponad 10 lat, w całej Polsce.

logo BBDO

BBDO

Polski oddział szeroko nagradzanej agencji kreatywnej. W BBDO WWA dobieramy kanały do historii, którą chcemy opowiedzieć, a nie odwrotnie. Robimy kampanie oparte na insightach z życia, nie PowerPointa. Geograficznie oraz ideologicznie daleko od warszawskiego Mordoru.

logo Szkoła Mistrzów Reklamy

Szkoła Mistrzów Reklamy

Jedyna branżowa szkoła reklamy w Polsce. Studenci uczą się od profesjonalistów z branży oraz na stażach w większości agencji w Warszawie. Nabywają praktyczne umiejętności potrzebne, aby dostać pracę i rozpocząć karierę w reklamie. Uczą się zawodów takich jak copywriter, art director, account manager, event manager, strateg, media planner, social media manager, reżyser filmów reklamowych. Absolwentów SMR można znaleźć w prawie każdej agencji w Polsce, a nawet za granicą. Są cenionymi pracownikami, autorami znanych kampanii, jurorami konkursów reklamowych, otrzymują wiele nagród branżowych, w tym również tych najbardziej prestiżowych, jak Cannes Lions, D&AD, The One Show, Golden Drum, Effie itd.

ehm? czemu
to jest
w telefonie?

50%
z Was scrolluje ten ekran codziennie przez średnio 5,5h

dlatego.